Nasi partnerzy:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kontakt

Prestige School. Szkoła języka Angielskiego
Kielce, ul. Wesoła 37a/3.
tel. 502 080 751.
admin(at)english4you.pl

Klauzula prywatności/obowiązek informacyjny RODO

Zapisy na rok szkolny 2019/2020

Z dn. 1 X 2019 zmieniają się zasady funkcjonowania szkoły. Zapisy i nabór prowadzone będą w sposób ciągły. Oczywiście w dalszym ciągu nowym Słuchaczom przyslugują darmowe i niezobowiązujące lekcje próbne*. Prosimy o kontakt mailowy i telefoniczny (dane kontaktowe powyżej). Oczywiście, jest również możliwe umówienie się na spotkanie z naszym konsultantem. Bardzo jednak prosimy o niezakłócanie zajęć w trakcie ich trwania!

I

W Prestige School parkowanie bez problemu!

Od niepamiętnych czasów tradycyjną bolączką większości szkół językowych (i nie tylko) zlokalizowanych w centrum Kielc były problemy z parkowaniem. Z przyjemnością informujemy, że jeśli zapiszecie się do Prestige School, to uda się ich uniknąć;)

Generalnie po godzinie 16.00 nie ma szczególnycy problemów zxe znalezieniem wolnego miejsca na ul. Mickiewicza czy samej Wesołej. Tak czy inaczej jednak, nasi klienci mogą po godz. 16.00 korzystać z wewnęrznego zamkniętego parkingu na posesji.

Zapraszamy!

 

Drodzy przedstawiciele handlowi! Uprzejmie informujemy, iż nie jesteśmy zainteresowani niczym, co możecie nam zaoferować, a pod podanymi powyżej numerami kontaktowymi nie znajdziecie osoby decyzyjnej. Szanujmy wzajemnie swój czas. Dziekujemy!


Wyświetl większą mapę