Nasi partnerzy:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Misją Prestige School of English w Kielcach jest stworzenie unikalnej oferty szkoleń z języka angielskiego dla najbardziej wymagających klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

Naszą dewizą jest bezustanne poszukiwanie i wdrażanie najbardziej skutecznych i nowoczesnych rozwiazań z dziedziny ELT (English Language Teaching) w kooperacji z renomowanymi partnerami (m.in. Europejski System Edukacji Elearningowej oraz Educational Testing Service).

Jednocześnie staramy się cały czas czerpać z tego, co sprawdzone i skuteczne w tradycji metodyki nauczania języka angielskiego, bazując na wieloletnim doświadczeniu naszych metodyków i lektorów. Zdajemy sobie sprawę, że najbardziej nawet wymyślne nowinki techniczne – choć niewątpliwie przydatne i wartościowe, jeśli tylko będą wykorzystywane we właściwy sposób – nie zastąpią do końca systematycznej pracy pod kierunkiem życzliwego i profesjonalnego lektora.

W końcu język to przede wszystkim forma interakcji międzyludzkiej…

Mamy nadzieję, że wraz z Prestige School of English Twoja nauka angielskiego będzie równie skuteczna co interesująca.

Nasi ludzie:

Dr Grzegorz Trębicki, dyrektor Prestige School of English. Anglistykę ukończył na Uniwersytecie Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie w 1993 roku, doktoryzował się na Uniwersytecie Gdańskim w roku 2005. Zdobywca I nagrody w kategorii „przekład” w Konkursie Młodych Twórców, Kraków 1992, laureat stypendium University of East Anglia, Norwich 1999. Obecnie pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

W trakcie swojej 17 letniej kariery zawodowej dr Trębicki robił prawie wszystko, co ma mniejszy lub większy związek z nauczaniem języka angielskiego. Był nauczycielem licealnym (I L. O im. Stefana Żeromskiego), akademickim (WSU, Wszechnica Świętokrzyska, Akademia Świętokrzyska), uczył na kursach i korepetycjach, szkolił firmy i klientów indywidualnych, wreszcie innych lektorów. Certyfikowany egzaminator TOEIC, weryfikator maturalny Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Baczny obserwator nowych trendów w nauczaniu języka angielskiego. Hobbystycznie zainteresowany komputerami i ekonomią. Prywatnie miłośnik literatury wszelakiej oraz podróży egzotycznych.

Artykuły:
Dlaczego szkolenia językowe w firmach przeważnie kończą się fiaskiem?
Czy poprawność językowa jest ważna?

Odwiedź również:
dr Grzegorz Trębicki - Private Language Consulting

 

Monika Pawlikowska - Biuro Obsługi Klienta i sekretariat. Absolwentka Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Spec. Dziennikarstwo z prasoznawstwem na Uniwersytecie J. Kochanowskiego w Kielcach; obecnie informuje - najlepiej jak potrafi - dlaczego warto uczyć się w naszej szkole:) Dba o to, by szkoła działała sprawnie, słuchacze byli zadowoleni, a lektorzy z uśmiechem przychodzili do pracy. W życiu kieruje się zasadą: „Bądź uprzejmy dla tych, których mijasz idąc w górę, bo będziesz ich spotykał idąc w dół.” Jej główną zaletą jest cierpliwość i opanowanie. Patrzy na świat trzeźwo, choć nie bez przymrużenia oczu, dlatego czasem nuci razem z Bobbym McFerrinem „Don't worry be happy”;)