Nasi partnerzy:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Język angielski - kursy i szkolenia specjalistyczne

... czyli innymi słowy szkolenia językowe dla profesjonalistów z różnych branż. Polecamy zwłaszcza:


* Legal English w Kielcach. Angielski dla prawników.

Nasze kursy "legal English" mają w założeniu zapoznać Słuchaczy ze słownictwem prawniczym, oraz nabyć praktyczne umiejętności językowe umożliwiające swobodne funkcjonowanie w międzynarodowym środowisku prawniczym.


* Medical English w Kielcach. Nie tylko dla lekarzy i pielęgniarek planujących podjąć pracę za granicą!

Celem naszych kursów jest nie tylko zapoznanie Słuchaczy ze słownictwem i umiejętnościami językowymi związanymi z funkcjonowaniem w szeroko pojętej branży medycznej ale także zapewnienie im swobody w porozumiewaniu się na odpowiednim poziomie.


* English for International Tourism w Kielcach. Kurs dla wszystkich łączących swoją przyszłość z dynamicznie rozwijającą się obecnie branżą turystyczną.

Na zakończenie kursu proponujemy Słuchaczom podejście do prestiżowego specjalistycznego egzaminu TELC B1 Hotel & Restaurant (możesz go zdać na miejscu w naszym ośrodku egzaminacyjnym!), stworzonego specjalnie dla branży turystycznej i dokumentującego umiejętności kandydata w posługiwaniu się językiem angielskim ogólnym oraz związanym z branżą turystyczną na poziomie B1 według skali Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.

Jeśli jesteś ambitny i myślisz o karierze w branży turystycznej TELC B1 Hotel & Restaurant to dla Ciebie idealne rozwiązanie!


*Technical English w Kielcach- dla przyszłych i obecnych inżynierów.

Na zakończenie kursu proponujemy Słuchaczom podejście do prestiżowego specjalistycznego egzaminu TELC B2 Technical (możesz go zdać na miejscu w naszym ośrodku egzaminacyjnym!), stworzonego specjalnie dla branży technicznej i dokumentującego umiejętności kandydata w posługiwaniu się językiem angielskim ogólnym oraz technicznym na poziomie B2 według skali Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.

Jeśli jesteś ambitny i myślisz poważnie o swojej przyszłej karierze inżyniera, TELC B2 Technical to dla Ciebie idealne rozwiązanie!

 

Chcesz, zebyśmy przygotowali kurs na zamówienie, specjalnie dla Twojej branży? Zapraszamy do kontaktu!

Odwiedź również:
dr Grzegorz Trębicki - Private Language Consulting