Nasi partnerzy:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Angielski dla dzieci w Kielcach

(oferta przygotowana we współpracy z English Fun)

 

Uczymy dzieci już od 5 roku życia, stosując autorskę metodę, wykorzystującą zarówno elementy metod tracdycyjnych jak i bezpośrednich. Grupy dziecęce tworzymy biorąc pod uwagę wiek oraz stopień zaawansowania. Staramy się, aby rozbieżność wieku w danej grupie nie przekraczała roku.

Cena rocznego kursu dla dzieci nieczytających (5-8 lat) to 981 zł za cały kurs. Kurs obejmuje 60 30- minutowych jednostek lekcyjnych w okresie październik - czerwiec. Przeciętne tempo odbywania zajęć to spotkania 2 x tygodniowo po 30 min. Opłatę podzielono na dogodne raty miesięczne (rata 1 w wysokości 218 zł, raty od 2 do 8 w wysokości 109 zł).

Cena rocznego kursu dla dzieci czytających (8-12 lat) to 1071 zł za cały kurs. Kurs obejmuje 60 45- minutowych jednostek lekcyjnych w okresie październik - czerwiec. Przeciętne tempo odbywania zajęć to spotkania 2 x tygodniowo po 45 min. Opłatę podzielono na dogodne raty miesięczne (rata 1 w wysokości 238 zł, raty od 2 do 8 w wysokości 119 zł).

Przed podjęciem decyzji o zapisaniu dziecka na kurs oraz podpisaniu umowy zapraszamy rodziców wraz z pociechami do wzięcia udziału w lekcji pokazowej, w trakcie której mamy okazję poznać się wzajemnie (zaś nasz lektor jest w stanie oszacować wstępnie poziom zaawansowania poszczególnych Słuchaczy jak również"dopasowanie" grupy;)

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie naszego partnera, Szkoły języka angielskiego dla dzieci English Fun).

Zapraszamy!